בגרויות

יש לכם הזדמנות להפסיק לפחד מהבגרויות ו...להצליח

רוצים להמיר את הלחץ, הפחד, חוסר האונים והייאוש בלמידה אינטימית, ציוץ ציפורים, וניחוח פרחים?
אנחנו,במרכז הלמידה נמרוד פלוס, מצליחים להפוך את הלמידה לבגרויות מסיוט מתמשך לחוויה מעצימה המניבה תוצאות גבוהות במיוחד.

בגרויות בנמרוד פלוס

למה? מכיוון שאנחנו מאמינים שגם התלמידים הטובים ביותר זקוקים לעיתים ל"דחיפה" שתוציא מהם את המקסימום, ורואים בכך את הייעוד שלנו.

איך אנחנו עושים את זה? באמצעות שיטת למידה ייחודית שפתחנו שמוכיחה את עצמה כבר למעלה מ 20 שנה. השיטה מושתתת על כבוד לתלמיד, הזדהות עם קשייו, ורצון אמיתי וכן להוביל אותו להצלחה.. ועל חמישה עקרונות ברזל נוספים:

  • מורים מצטיינים  – השעורים במרכז מועברים על ידי מורים אקדמאים ומנוסים שנבחרו בקפידה בזכות מומחיותם,חוות הדעת המעולה שמקבלים מכם התלמידים ונכונותם לעבודה מאומצת (מאד). אצל נמרוד פלוס, החשיבות המיוחסת לאישיותו של המורה זהה לחשיבות המיוחסת לרמתו המקצועית, והדרישות גבוהות במיוחד. המורים במרכז הלמידה נדרשים, למשל,  ללמד נושאים מוכרים מזוויות שונות ולהפגין יצירתיות שתעורר את סקרנותכם ו"תרכך" את תהליך הלמידה שלכם. בנוסף נדרשים המורים להתעדכן כל העת במגמות חדשות הנוגעות לבחינות ולהכיר באופן אישי כל אחד ואחד מכם.
  • התאמה  אישית -  עוד לא מצאנו שני תלמידים זהים.ולכן אנחנו בונים לכל אחד מכם תכנית לימודים אישית המותאמת למטרותיו, קצב הלימוד שלו,  שעות הלימוד המועדפות עליו, ומועד הבגרות אליו בחר לגשת.
  • נוחות מקסימלית  – אנחנו מלמדים את כל מקצועות הבגרות ומקיימים את השיעורים  לאורך כל שעות היום מ 8:00 בבוקר ועד 21:00 בערב. רק שיהיה לכם נוח.
  • חדשנות –  החשיבה שלנו פתוחה ומקורית. במתמטיקה למשל, המקצוע שהוכתר על ידי תלמידים רבים כ"אימת הכיתה" , פיתחנו מסלול "קבלנות" ייחודי המאפשר לכם  להמשיך וללמוד ללא תוספת תשלום ככל שתחפצו. אפילו עד הפנסיה.
  • סביבת לימודים נעימה ותומכת -  לא קל לעבור את תקופת הבגרויות: החרישה האינסופית, הבילויים שהוזנחו, המחסור בשעות השינה והדאגה בהחלט לא עושים לכם טוב. ולכן מומלץ בחום לפרגן לעצמכם ככל שניתן, גם במהלך הלימודים. איך?באמצעות התנאים הסביבתיים למשל. בנמרוד פלוס השיעורים מתנהלים במושב באר טוביה בסביבה כפרית וירוקה, ואווירה נינוחה, חמה ובלתי פורמאלית שתורמת להפגת הלחץ ושיפור כושר הריכוז והתחושה הכללית.
  • מעורבות מלאה של נמרוד – האיש הגבוה שמסתובב כל היום במרכז הלמידה הוא נמרוד ברנשטיין – אבי השיטה ומכור אמיתי.. והכי חשוב עבורכם: אוזן קשבת לכל עניין. אל נמרוד תוכלו לפנות בכל עת כדי לשאול, להתייעץ, לבקש הסבר נוסף או להתלונן.. הכל מתקבל באהבה  ומטופל במהירות וביעילות.
  • הגברת סיכויי ההצלחה בפרק הכמותי של מבחני פסיכומטרי

Banner

טופס צור קשר


חזרה לראש הדף